Tee annetus

Anneta vähihaigete toetuseks käsitööd ja kunsti: fond korraldab jõululaada Janne Fridolini ja teiste abivajajate toetuseks

Vähiravifond Kingitud Elu korraldab detsembris Tartus ja Tallinnas kaks heategevuslikku jõululaata, kuhu on oodatud annetustena käsitöö- ja kunstiesemed.

"Kutsume kõiki Eesti käsitöömeistreid ja kunstnikke üles annetama laadale oma kauneid töid, mille fondi vabatahtlikud laadal müüki panevad. Nii saavutame kaks eesmärki korraga: Eesti inimesed leiavad laadalt oma jõuluvanade kingikottidesse erilisi kingitusi ning nende müügist laekuv tulu läheb täies mahus vähihaigete toetuseks," ütleb Vähiravifondi Kingitud Elu juhataja Toivo Tänavsuu.

Laatade tulu suuname tuntud dirigendi ja muusikapedagoodi Janne Fridolini ning teiste fondist abi saavate Eesti inimeste ravi toetuseks. Janne saab fondi toel alates tänavu kevadest silma melanoomi ravi (ravim Kimmtrak), mille maksumus on fondi jaoks ajaloo kalleim - ligi 50 000 eurot kuus.

Laat toimub 2.-4.detsembril Tartus Lõunakeskuses ning 16.-18.detsembril Tallinnas Ülemiste keskuses.

Annetused on oodatud kuni novembri lõpuni Vähiravifond Kingitud Elu nimele (telefon 53849889) järgmistesse pakiautomaatidesse:
- Tartu Sõbra Selver (Smartpost)
- Tartu Aardla Selver (DPD või Omniva)

Vähiravifondi heategevuslik jõululaat leidis  2020. ja 2021.aastal aset Tartus Lõunakeskuses. Väga erinevate kudumite, nipsasjade, mänguasjade, keraamikatööde, maalide ja muude esemete müügiga lisandus fondi tuhandeid eurosid.

Lisainfo
Laada projektijuht:  
Pille Retter
Tel 53849889

Jaga artiklit:

Viimased uudised

Viljandi Kultuuriakadeemia tudeng korraldab lõputööna kontserdisarja Kingitud Elu toetuseks
11.04.2024
Kingitud Elu on 10 aastaga abistanud üle 2000 inimese ning kogunud üle 23 miljoni euro annetusi  
06.02.2024
Abivajajad jooksevad vähiravifondile tormi: nädalaga lisandus abisaajate hulka 15 inimest, toetused purustavad rekordeid
07.12.2023