Tee annetus

Vähiravifond Kingitud Elu korraldab suure heategevusliku CD/DVD-plaadilaada

Kingitud Elu heategevuslik plaaditurg toimub Tallinn Music Week'i raames laupäeval, 29. augustil algusega kell 11.00 Balti Jaama Turu Õhtuväljakul. Turg kestab õhtuni või kuniks plaate jätkub. Too oma kasutult seisvad CD-, DVD- ja vinüülplaadid head tegema!

„Peaaegu kõigil on kodus vanu originaal CD- või DVD-plaate, mõnel isegi vinüülplaate, mida enam ei vajata. Nüüd on võimalik neist lihtsalt vabaneda ja teha samaaegselt head, annetades plaadid vähihaigete toetuseks,“ sõnas Vähiravifondi Kingitud Elu juhataja Toivo Tänavsuu. „Teisest küljest on kõik melomaanid ja filmihuvilised teretulnud turupäeval ostlema: väärt muusikat ja filme saab soetada näiteks 50 sendiga, 1 euroga või lihtsalt sümboolse annetuse eest.“

Fond kutsub kõiki üles saatma oma plaadid järelturule head tegema. Ka plaadifirmad ja artistid on südamest teretulnud annetama Kingitud Elu turupäeva jaoks oma toodangut ja loomingut.

Kolm võimalust heli- ja videokandjate annetamiseks:

  • Tuua plaadid 25., 26. või 27. augustil ajavahemikul kl 14.00-17.00 Balti Jaama Turule (vastuvõtt kauba laadimisalal maa-aluse parkla sissepääsu juures).
  • Saata plaadid pakiautomaati Torupilli Selveris (Omniva, DPD, SmartPost: pakisaaja Vähiravifond Kingitud Elu ja telefon 5276004) või Rakvere kesklinna pakirobotisse aadressil Vilde 6 (pakisaaja Vähiravifond Kingitud Elu ja telefon 55922221)
  • Anda plaadid üle vähiravifondi tegevjuhile Katrin Kuusemäele, tel 55922221.

Vähiravifondi vabatahtlikud sorteerivad annetatud plaadid turupäevaks ära. Kogu laadatulu läheb vähihaigete ravi toetuseks.

NB! Oodatud on ainult originaal CD- ja DVD-plaadid ning vinüülplaadid. Isekõrvetatud plaate palume mitte saata.

Kingitud Elu heategevuslik turg avatakse 29. augustil kell 11.00 Balti Jaama Turu Õhtuväljakul (hoone Kalamaja poolses otsas). Samal päeval on samal väljakul avatud ka traditsiooniline TMW Plaaditurg, kus pakuvad oma kaupa Eesti plaadipoed, plaadifirmad, artistid, melomaanid ja audiofiilid.

Ürituse Facebooki event on siin

Lisainfo:

Katrin Kuusemäe, Vähiravifondi Kingitud Elu tegevjuht

E-post: Info@kingitudelu.ee

Tel: +372 55922221

Jaga artiklit:

Viimased uudised

Viljandi Kultuuriakadeemia tudeng korraldab lõputööna kontserdisarja Kingitud Elu toetuseks
11.04.2024
Kingitud Elu on 10 aastaga abistanud üle 2000 inimese ning kogunud üle 23 miljoni euro annetusi  
06.02.2024
Abivajajad jooksevad vähiravifondile tormi: nädalaga lisandus abisaajate hulka 15 inimest, toetused purustavad rekordeid
07.12.2023