Tee annetus

Anneta käsitööd ja kunsti! Vähiravifond korraldab suure heategevusliku jõululaada

Teist aastat järjest korraldab Vähiravifond Kingitud Elu jõulude eel heategevusliku käsitöö- ja kunstilaada. 2.-5.detsembrini Tartus Lõunakeskuses aset leidvale laadale on oodatud Eesti inimeste tehtud käsitöö ja kunst.
“Eelmise aasta laat oli väga menukas, fondile annetati palju väga kauneid südamega kootud-heegeldatud-valmistatud esemeid ning laadakülastajad leidsid laadalt unikaalseid jõulukingitusi. Väga elevil ja rõõmsad olid ka fondi laadatoimkonna vabatahtlikud. Tiivustatuna sellest positiivsest kogemusest korraldame heategevusliku jõululaada ka sel aastal,” ütleb Kingitud Elu laadatoimkonna juht Pille Retter.
Heategevuslikule jõululaadale on oodatud annetustena käsitöö ja kunst. Kogu müügitulu läheb vähihaigete toetuseks.

Kuidas annetada käsitööd või kunsti?
Annetused on oodatud kuni novembri lõpuni Vähiravifond Kingitud Elu nimele (telefon 53849889) järgmistesse pakiautomaatidesse:
- Tartu Sõbra Selver (Smartpost)
- Tartu Aardla Selver (DPD või Omniva)

Vähiravifond Kingitud Elu toetab sel aastal rohkem kui 200 Eesti vähihaiget. Abivajajate hulk on suurenemas, mis on pannud fondi suure rahalise surve alla.

Lisainfo:  
Pille Retter, laadajuht, telefon 53849889

Jaga artiklit:

Viimased uudised

Kingitud Elu on 10 aastaga abistanud üle 2000 inimese ning kogunud üle 23 miljoni euro annetusi  
06.02.2024
Abivajajad jooksevad vähiravifondile tormi: nädalaga lisandus abisaajate hulka 15 inimest, toetused purustavad rekordeid
07.12.2023
Vähiravifond korraldab kaks jõululaata, kuhu saab annetada käsitööd ja kunsti 
15.11.2023