Vähiravifondi Kingitud Elu tööd korraldab igapäevaselt fondi tegevjuht Margit Saar, kes tegutseb koos sihtasutuse asutaja ja juhatuse liikme Toivo Tänavsuuga.

Toetuste üle otsustab fondi nõukogu. Annetuste kogumisel on suureks abiks vabatahtlikud üle Eesti väga erinevatelt elualadelt. Vabatahtlik abi on teretulnud, soovist panustada fondi töösse energiat ja aega kirjutage info@kingitudelu.ee

Margit Saar on pikalt tegutsenud turunduse- ja kommunikatsiooni valdkonnas ning juhtinud erinevaid meeskondi. Tal on Tartu Ülikooli diplom ärijuhtimise erialal ning on läbinud Euroopa Õpingute Magistriprogrammi. Vähiravifondi tegevjuhi ametisse astus ta 2023.aasta juulis. 
Ta puutus esimest korda Kingitud Elu fondiga kokku juba aastaid tagasi, kui tema abikaasal avastati kopsuvähk. Vajalikku ravi ei rahastanud Haigekassa ning abikäe ulatas Margiti perele vähiravifond. 
„Tänu Toivo Tänavsuule tundsime igakülgset toetust ning iga kord, kui tuli positiivne ravi toetamise otsus, oli see tunne võrreldav loteriivõiduga. Meie pere võitis juurde ligi neli hindamatu väärtusega aastat. See oli tõeline kingitud elu,“ ütleb Margit.  
„Minu tänutunne ja austus vähiravifondi tegevuse osas on väga suur. Olen kogu aeg olnud kursis fondi tegevusega ning jälginud haigete käekäiku, saatnud neile häid mõtteid ja soove. Loomulikult olen lisaks vabatahtliku tööle ka fondi püsiannetaja. Üks kord aidati meid, nüüd on meie kord aidata teisi abivajajaid. Teen omalt poolt kõik selleks, et ükski Eesti vähihaige ei jääks ilma hädavajaliku ravita."


Toivo Tänavsuu
Fondi asutaja ja juhatuse liige Toivo Tänavsuu töötab tandemis koos tegevjuhiga.
Toivol on töötanud 20 aastat ajakirjanikuna, sellest suurema osa ajalehes Eesti Ekspress.  
2019.aastast alates õpib ta Tartu Ülikoolis arstiks ning on õpingute kõrvalt praktiseerinud nii hooldajana kui ka abiõena. 
Vabariigi presidendi otsusega pälvis Toivo 2018.aastal Eesti Punase Risti IV klassi teenetemärgi. "Tema ennastsalgava tööga on paljud vähihaiged saanud oma raskele haigusele leevendust. Eriti tänuväärne on tema tegevus väikeste laste aitamisel," märkis president. Eesti arstid ja medõed on Toivo mitmel aastal järjest valinud Äripäeva "Meditsiinimõjutaja" konkursil esikolmikusse. 
"Minu ema Hille võitles üle seitsme aasta vähiga. Halva tervise juures sai ta lisa eluaasta tänu sellele, et manustas hirmkallist 5400 eurost vähiravimit. Selle rahastamist ei pidanud haigekassa kulutõhusaks, kuid õnneks leidus hea südamega toetajaid, ema sai lisa elupäevi ning nägi järjekordse lapselapse sündi.
Kingitud Elu on selle imelise loo loomulik jätk. Ema võitlus on küll tänaseks lõppenud, kuid sarnast võitlust peavad Eestis veel kümned ja sajad inimesed. Tahame koondada soojad südamed kinkimaks vähihaigusega võitlejatele hindamatut - lootust ja elu," ütleb Toivo.