Vähiravifondi Kingitud Elu tööd korraldab igapäevaselt fondi tegevjuht Katrin Kuusemäe, kes tegutseb koos sihtasutuse asutaja ja juhatuse liikme Toivo Tänavsuuga.

Toetuste üle otsustab fondi nõukogu. Annetuste kogumisel on suureks abiks vabatahtlikud üle Eesti väga erinevatelt elualadelt. Vabatahtlik abi on teretulnud, soovist panustada fondi töösse energiat ja aega kirjutage info@kingitudelu.ee

Katrin Kuusemäe
2017. aasta märtsis Kingitud Elu juhtima asunud Katrin Kuusemäe on sündinud Kohtla-Järvel, käinud koolis Jõhvis ning elanud Rakveres. Ta on juhtinud pikalt Sihtasutust Vähi Sõeluuringud, mis ennetas vähi teket läbi sõeluuringute ning korraldanud Reformierakonna administratiivtööd Ida-Virumaal ja Lääne-Virumaal. Kuusemäel on magistrikraad tervishoiu alal Tartu Ülikoolist.

„Olen fondi tegevusele kaasa elanud selle tegutsemise algusest peale. Eesti vajas sellist suurepärast algatust juba ammu. Mind ajendas fondi tegevjuhiks kandideerima peamiselt võimalus reaalselt abivajajaid aidata ning meie ühiskonna jaoks midagi ära teha. Minu eesmärk on kindlustada, et ükski Eesti vähihaige ei jääks hädavajaliku abita. Loodetavasti saan läbi fondi tegevuse kujundada ka Eesti tervishoiupoliitikat," ütleb Katrin. 


Toivo Tänavsuu
Fondi asutaja ja juhatuse liige Toivo Tänavsuu töötab tandemis koos tegevjuhiga.
Toivol on töötanud 20 aastat ajakirjanikuna, sellest suurema osa ajalehes Eesti Ekspress.  
2019.aastast alates õpib ta Tartu Ülikoolis arstiks ning on õpingute kõrvalt praktiseerinud nii hooldajana kui ka abiõena. 
Vabariigi presidendi otsusega pälvis Toivo 2018.aastal Eesti Punase Risti IV klassi teenetemärgi. "Tema ennastsalgava tööga on paljud vähihaiged saanud oma raskele haigusele leevendust. Eriti tänuväärne on tema tegevus väikeste laste aitamisel," märkis president. Eesti arstid ja medõed on Toivo mitmel aastal järjest valinud Äripäeva "Meditsiinimõjutaja" konkursil esikolmikusse. 

"Minu ema Hille võitles üle seitsme aasta vähiga. Halva tervise juures sai ta lisa eluaasta tänu sellele, et manustas hirmkallist 5400 eurost vähiravimit. Selle rahastamist ei pidanud haigekassa kulutõhusaks, kuid õnneks leidus hea südamega toetajaid, ema sai lisa elupäevi ning nägi järjekordse lapselapse sündi.
Kingitud Elu on selle imelise loo loomulik jätk. Ema võitlus on küll tänaseks lõppenud, kuid sarnast võitlust peavad Eestis veel kümned ja sajad inimesed. Tahame koondada soojad südamed kinkimaks vähihaigusega võitlejatele hindamatut - lootust ja elu," ütleb Toivo.