Tee annetus

Vähiravifond korraldab kaks jõululaata, kuhu saab annetada käsitööd ja kunsti 

Vähiravifond Kingitud Elu korraldab detsembris Tallinnas ja Tartus kaks heategevuslikku jõululaata, kuhu on väga oodatud annetustena käsitöö- ja kunstiesemed.
Laadad toimuvad 1.-3.detsembril Tartus Lõunakeskuses ja 15.-17.detsembril Tallinnas Ülemiste keskuses. Laadad on avatud hommikul kella 11st õhtul kella 18ni.
“Kutsume kõiki Eesti käsitöö- ja kunstihuvilisi tegema head ja annetama oma kätetööd ja loomingut meie laadale. Nagu eelnevatel aastatel, kus väga paljud inimesed on meile oma töid saatnud, soovime ka sel aastal teha teha uhke väljapaneku. Sellise, kust leiduks tarbeesemeid, iluesemeid, meeneid ja kingitusi igale maitsele ning iga jõuluvana kingikotti. Kogu laadatulu läheb vähihaigete toetuseks,” ütleb Vähiravifondi Kingitud Elu juhataja Margit Saar.

Laadaannetused on oodatud kuni 30.novembrini Vähiravifond Kingitud Elu nimele (telefon 53849889) järgmistesse pakiautomaatidesse:
- Tartu Sõbra Selver (Smartpost)
- Tartu Aardla Selver (DPD või Omniva)

Lisainfo:
Margit Saar
Vähiravifondi Kingitud Elu tegevjuht
5235856Jaga artiklit:

Viimased uudised

Abivajajad jooksevad vähiravifondile tormi: nädalaga lisandus abisaajate hulka 15 inimest, toetused purustavad rekordeid
07.12.2023
Vähiravifond korraldab kaks jõululaata, kuhu saab annetada käsitööd ja kunsti 
15.11.2023
Tehnoloogiafirma Respiray toetab Vähiravifondi Kingitud Elu abisaajaid viirusohtu vähendavate seadmetega
09.10.2023