Tee annetus

Vähiravifond Kingitud Elu otsib avaliku konkursiga uut tegevjuhti 

Koostöös talendiotsingufirmaga Fontes käivitas Vähiravifond Kingitud Elu sel nädalal uue tegevjuhi otsingud. Avaldusi kandideerimaks Eesti suurima ja silmapaistvaima heategevusfondi etteotsa oodatakse 10.maini.

“Pole kahtlustki, et vaba on üks Eesti parimaid töökohti. Otsime võimekat ja kirglikku inimest, kelle missioon on kinkida Eesti inimestele kõige hinnalisemat: elurõõmu, lootust, täisväärtuslikke päevi lähedaste keskel,” ütleb Vähiraviondi Kingitud Elu juhataja Toivo Tänavsuu.

Uus tegevjuht hakkab tegutsema tandemis fondi asutaja ja juhataja Toivo Tänavsuuga. Ta hoiab edukalt toimimas ja koordineerib suurt osa fondi tööst, suhtleb abivajajate, arstide, fondi nõukogu liikmete, koostööpartnerite, fondi toetajate ja avalikkusega. Muuhulgas viib tegevjuht läbi annetuskampaaniaid ning kureerib fondi vabatahtlike tööd.

“Uue tegevjuhi igapäevatöös tuleb ette nii rõõmu- kui ka kurbusepisaraid, kuid abisaajate ja annetajate tänu on ülevoolav,” ütleb Tänavsuu. “Üheskoos kindlustame, et jäktuvalt ei jää ükski Eesti vähihaige õigeaegse ravivõimaluse ja kallihinnalise lootuseta."

Kuus aastat Kingitud Elu igapäevatööd juhtinud Katrin Kuusemäe siirdus aprilli alguses tööle Riigikokku.

Vähiravifond Kingitud Elu on Eesti suurimaid ja tuntumaid heategevusfonde. 9 aasta jooksul on fondist abi saanud ligi 2000 inimest vanuses 7-83 ning fond on annetustena kokku kogunud ligi 20 miljonit eurot.

Lisainfo tööpakkumise ja kandideerimise kohta: https://talendipank.fontes.ee/ad/12769

Jaga artiklit:

Viimased uudised

Vähiravifond Kingitud Elu otsib avaliku konkursiga uut tegevjuhti 
26.04.2023
Vähiravifond kogus 2022.aastal annetusi üle 3,5 miljoni euro: kõik ravid said rahastatud
24.03.2023
Vähiravifondi rahakott suure surve all: 2022.aastal oleme poole miljoni euroga miinuses
26.10.2022