Heategevusliku Pardiralli peaesineja on Svjata Vatra, lõviosa rallipartidest on juba müüdud

Foto: www.svjatavatra.com
Laupäeval, 9. juunil Kadrioru pargis vähihaigete laste ja nende perede toetuseks toimuval Pardirallil esinevad Svjata Vatra ja Liis Lemsalu. Tasuta perepäeval jätkub põnevat tegevust ja meelelahutust kõigile. 14 000st võistlustulle astuvast vannipardist on tänaseks kaks kolmandikku müüdud. Ralli peaauhinna paneb välja Laevapiletid.ee.

„Esinemiskutset Pardirallile oleme väga oodanud,” ütles menuka Eesti-Ukraina folkbändi Svjata Vatra mänedžer Terje Trotšõnskõi. „Pardiralli on õnnestunud vorm, kuidas rääkida valusatest ja elulistest teemadest nii, et iga inimene tunneb ennast puudutatuna ja tal on võimalus reaalselt toetada, välja näidata hoolivust. Oleme alati ka oma lastele rääkinud Pardirallist ning selle eesmärgist. Meie solist Ruslan on isiklikult selliste peredega kokku puutunud ning oma muusikaga neile rõõmu jaganud.“
 
Lisaks Svjata Vatrale ning mullu Eesti aasta naisartistiks valitud Liis Lemsalule esinevad Pardirallil Laine Mägi tantsukooli lapsed, Lasteekraani laululapsed ning rahvatantsuansambel Uppsar.
 
Viienda Pardiralli aitavad Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidul (EVLVL) korraldada vähiravifond „Kingitud elu“ ja heategevusfond Minu Unistuste Päev. Vastavalt kokkuleppele laekub kolmandik tänavuse Pardiralli tuludest vähiravifondi "Kingitud elu" ning kaks kolmandikku jääb EVLVLi käsutusse. 
 
Minu Unistuste Päev hoolitseb rallipäeval lasteala eest, kus jagub tegevust nii pisikestele kui suurematele lastele. Kohal on batuudid ja näomaalijad, saab teha lilleseadet ja hiigelmulle. Noortealal saab joonistada gräffiteid, vaadata mustkunstietendust ja osaleda Mesikäpa orienteerumismängus. Lasteala telgis on avatud Kelmiküla Lasteaia heategevuskohvik.
 
Pardiralli 2017. Foto: Delfi
Kõige pisemate rallisõprade jaoks on Pardirallil pelgupaik, mis on mõeldud emadele koos beebide ning väikelastega, kus on olemas kõik vajalik mähkimiseks ja imetamiseks.

Minu Unistuste Päeva telgis ootab lapsi printsess Elsa. Iga laps saab unistuste puu külge riputada oma suurima südamesoovi ning ürituse lõpus loositakse välja üks õnneseen, kelle unistuse Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud ellu viivad. Õnneloosis võidab iga loos.

2017. aastal rahastas EVLVL varasemate Pardirallide annetustest ning koostöös vähiravifondiga “Kingitud elu” 5-aastase Taurise ning 7-aastase Annabeli neuroblastoomiravi, panustades sellesse üle 250 000 euro. Mõlemad lapsed on tänaseks tunnistatud haigusest vabaks.

Pardirallil osalemiseks saab www.pardiralli.ee veebilehelt soetada rallipardi numbreid. Kanalis võistlema hakkavast 14 000 vannipardist on üle 9000 tänaseks juba müüdud. Ettevõtjatel on võimalik soetada kanalisse ujuma oma firma logodega suurpart.
 
Kokku loositakse pardiostnute vahel välja ligi sada auhinda. Esimesena finišijoone ületava pardi omanik saab tänutäheks koguperereisi Rootsi Astrid Lindgreni muinasjutumaailma, auhinna paneb välja Laevapiletid.ee. Kõige laisema pardi omanikule paneb aga Tallink välja peremajutuse Tallink Hotel Riga hotelli sviidis kaheks ööks.
 
Vähilaste toetuseks on kaks võimalust:
 
1) Rallil osalemiseks saab pardinumbreid soetada leheküljelt www.pardiralli.ee.

2) Annetused vähihaigete laste toetuseks on oodatud:
Maksesaaja: Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit

Swedbank EE562200221064019722
Luminor EE471700017003582602
Danske EE783300332165660008
LHV EE147700771001365866
SEB EE561010220267764221
Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit on 1992. aastal loodud organisatsioon, mille eesmärgiks on aidata vähihaige lapse vanemaid. Liidu moodustavad inimesed, kellel on sarnane kogemus, kes teavad, millest nad räägivad ja kellel on soov aidata.

Heategevusfond Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel põhinev heategevusfond, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, pakkudes seeläbi nii lapsele kui ka tema lähedastele emotsionaalset tuge – positiivseid elamusi, rõõmu ja julgustust.

Jaga artiklit:

Viimased uudised

Circle K kohviga saab head teha
Circle K Eesti alustas koos vähiravifondiga Kingitud Elu heategevuslikku kampaaniat ning tõi teenindusjaamadesse eridisainiga kohvitopsid. Teadaolevalt on see esimene sarnane heategevuskampaania Eestis.
16.08.2018
UEFA karikate ringreisilt kogunes fondi 7500 eurot vähihaigete raviks
Eile lõppes heategevuslik karikate ringreis, mille raames tutvustati Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Viljandis, Paides ja Kuressaares kümne jalgpalli Premium liiga mängu eel Euroopa klubijalgpalli kõige ihaldatumaid trofeesid.
Ühe kolmest - UEFA superkarika - tõstab pea kohale 15.augustil Lilleküla staadionil toimuva supermatši Madridi Real vs Madridi Atletico võitja.
13.08.2018
Vähiravifondi suvi: iga päev üks uus abitaotlus aga keegi ei jää lootuseta
Selja taga on juuni ja juuli - kaks erakordselt töist suvekuud vähiravifondi meeskonna jaoks. Nendel kuudel kogunes fondi üle 400 000 euro ning toetasime kokku 53 abivajajat. Kokku panustasime inimeste ravidesse üle 150 000 euro.
02.08.2018