Statoili teenindusjaamu opereeriva Circle K Eesti AS-i turundusdirektori Diana Veigeli sõnul saab iga Statoili klient, kes annetab detsembrikuu jooksul vähiravifondile “Kingitud Elu” vähemalt 50 senti, tänutäheks väikese šokolaadi tänusõnadega “Aitäh, et kinkisid elu”.

“Annetada saab ka rohkem kui 50 senti ning seda mõistagi mitu korda. Kuna iga kuu sooritatakse meie jaamades 1,5 miljonit ostutehingut, loodame klientide abiga koguda jõuludeks kokku 10 000 eurot, mis suunatakse vähiga võitlevate inimeste raviks. Kutsun kõiki meie kliente üles ilusal advendiajal head tegema,” ütles Diana Veigel.

“Statoili klientide poolt kogutud summa eest saame vähemalt kahele inimesele kinkida lootuse, veel ühe õlekõrre, võimaluse elada või koguni terveneda. Seetõttu oleme ette tänulikud kõikidele Statoili annetajatele,” lisas „Kingitud Elu“ juhataja Toivo Tänavsuu.

Vähiravifond “Kingitud elu” on sel aastal toetanud pea pooltsadat inimest ning panustanud vähiravisse rohkem kui 700 000 eurot.

“Oleme olnud väga lähedal oma eesmärgile võimaldada viimane õlekõrs ja lootus kõikidele Eesti vähihaigetele. Paraku oleme sel aastal paaril korral pidanud tõdema, et abivajadus on suurem kui meie võimalused. Statoili klientide ja teiste annetajate abiga kindlustame mitme inimese eduka ravi jätkumise. Neil saavad olema rahulikud jõulud,” ütles Tänavsuu.