EST

Vähiravifond paneb tuntud daamide kleidid heategevuslikule oksjonile 


Anu Ansip, Tiina Paet, Mai Palling, Laine Randjärv, Astrid Nõlvak, Viktoria Ladõnskaja ja Riina Solman annetasid vähiravifondile “Kingitud elu” oma hinnalised disainerkleidid.

Sel nädalavahetusel (12.-14.maini) toimuva ilumessi Ilu Sõnum 2017 raames paneb fond kleidid heategevuslikule oksjonile, mille tulu läheb vähihaigete raviks.

Oksjonile lähevad kleidid tuntud Eesti disaineritelt nagu Lee Reinula, Arne Niit, Aldo Järvsoo, Ene-Liis Semper, Liisi Eesmaa, Diana Denissova, Ketlin Bachmann-Põldroos, Riina Põldroos ja Kristina Viirpalu. 

Oksjonipakkumisi näete vasakul menüüribas ning pakkumisi lisandub veel juurde. 

Oksjonid algavad Facebookis 10.mail ning lõpevad laupäeval 20.mai keskpäeval. Pakkumisi on võimalik teha Facebookis huvipakkuva kleidipakkumise juures kommentaarina või kirjutades info@kingitudelu.ee.

Kleite tutvustatakse Eesti Näituste messikeskuses toimuva ürituse Ilu Sõnum 2017 C-halli laval sel reedel (kl 15.30-15.45), laupäeval (kl 11-11.30) ja pühapäeval (kl 11-11.30).
 
Kõigil kolmel messipäeval on suurepärane võimalus oksjonikleitidega tutvuda ja neid selga proovida fondi boksis (D-hall, koht M-007), mida “Kingitud elu” jagab rõivakunstnik Hanna Korsariga. Samas boksis on võimalik kolme päeva jooksul teha kleitidele reaalajas hinnapakkumisi ning annetada vähihaigete ravi toetuseks nii sularahas kui ka kaardiga.

Lisainfo: info@kingitudelu.ee või 55922221.