EST

Fondi kirjakastist       
"Kingitud elu" toel 2014.aasta sügisel vajaliku ravimi saanud Urmase tütar Ingrit: 
"Detsembris saime teada, et ravi pole kahjuks andnud loodetud tulemust. See oli meie perekonnale katastroof. Meil oli endil sellest tollel hetkel mitmel põhjusel kahju, esiteks muidugi see, et issi viimane võimlus oli läinud, kuid teisalt tegelikult olime õnnetud ka seetõttu, et Teie olite meid niivõrd palju toetanud ja aidanud ning meie ei saanud Teile vastu tulla.
        Siinkohal aga soovingi ma Teid vähemalt siiralt tänada... Kuigi issile määratud ravim Sutent teda meditsiinilises mõttes ei aidanud, andis see meie perekonnale siiski nendeks kolmeks-neljaks kuuks, mil ravi kestis, lootust ja kauneid hetki. Peale seda kui selgus, et ravi ei andnud oodatud efekti, oli issi hoopis-hoopis teistsugune. Ta teadis, et mitte midagi ei ole enam teha ja muidugi polnud see meile kellelegi kerge. Lootuse aeg kinkis talle elu lõpus psühholoogiliselt kvaliteetsema aja.
        See, mida Teie fond teeb, on imetlusväärne. Palusin ka meie kirikuõpetajal issi matusetalitusel öelda kõigi issile lähedaste inimeste juuresolekul tänusõnad Teie fondile.    
        Veelkord, siiras ja piiritu tänu kogu meie perekonna poolt - mina, meie emme, minu väike vend, -õde.. ja ka meie issi!"
Fondi kirjakastist 17.märtsil 2015.